Detail lektora

Kristin Simons

Education & Qualification

TEFL&Young Learners and Teens certificate – The Language House 2020

Bachelor of Arts (Journalism, Media Studies and Communication Studies) University of Nevada, Las Vegas, 2018

Oksana Pannier

For my last 15 years I have spent several years working  in an inclusion classroom, offering additional support under a lead English  teacher supervisor. I have also worked in an alternative programme designed for students with social and academic shortcomings. I am experienced in supporting students in both self-contained and general education classroom.I have worked one-on-one with students with special needs helping them navigate through the challenges of high school.

Teaching experience: 1998-2001 Montessori Bee school, Cincinnati, Ohio- teacher assistance.

2001-2010 Radio Free Europe, Radio Liberty. English correspondency, Producer.

2014-2016 EISP Prague school , Teacher assistance.

2017-2020 Ctyrlistek, English private classes, Vrane school Detska Studia

Bc. Eva Salačová

Vystudovala jsem bakalářský obor Anglistika-Amerikanistika na FF UK. V roce 2020 jsem získala CAE certifikát (známka A-C2) a absolvovala jsem TEFL kurz v pražském centru LiveTEFL (známka A).
Angličtinu učím již od střední školy a účastnila jsem se mnoha jazykových workshopů v Čechách i v Anglii. V Dětských studiích vyučuji od září 2019.
Mám zkušenosti s výukou dětí, teenagerů a dospělých; individuální i skupinová výuka.
Aktuálně plánuji magisterské studium výuky angličtiny DipTESOL na Trinity College London.

MgA. Petr Svoboda

Výuce angličtiny se věnuje již od roku 2000. Vyučuje kurzy obecné i obchodní angličtiny pro soukromé klienty, firmy a jazykové školy. Vedl kurzy pro zaměstnance firem Kapsch, ZAPA Beton, Obchodní dům Kotva, Ministerstvo zemědělství a pro místní rozvoj, Generali ČP, Bosch a jiné. Ve společnosti Dětská studia s.r.o. působí od září 2019.

Skye Pelletier

Cambridge English teacher

Mgr. Michaela Kuttlerová DipABRSM

,

Vystudovala magisterský program na PedfUK v Praze, obor anglický jazyk – hudební výchova (absolvovala s vyznamenáním v roce 2008). Certifikát Cambridge English Advanced (level C1, hodnocení A) v roce 2009. Certifikát DipABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music) – vocal teaching získala v  roce 2014. Má praxi jako zpěvačka a sbormistr dětského i smíšeného sboru, lektor sólového zpěvu a lektor angličtiny pro jazykové školy a firemní klienty. Aktuálně se intenzivně věnuje studiu Complete Vocal Technique (týdenní kurz v Kodani léto 2018, roční pěvecký kurz ve Vídni 2018/2019, roční pěvecký kurz CVT v Praze od září 2019).

Aktuálně vyučuje: skupinové lekce Cambridge English příprava na FCE, sólový zpěv (Complete Vocal Technique – trainee) a klavír pro začátečníky. Hudební lekce jsou zaměřeny jako příprava na soutěže, konkurzy, přijímací řízení na umělecké školy, příprava na zkoušky ABRSM: Singing, Singing for Musical Theatre, Theory, Piano. Výuka probíhá česky nebo anglicky.

Dětská studia s.r.o. založila spolu s Barborou Waschinger Tomkovou v roce 2013. V rámci společnosti figuruje jako spolumajitelka a jednatelka. Má na starosti studijní program Cambridge English.

Mgr. Lucie Kočková-Amortová

Po gymnáziu se zaměřením na angličtinu jsem vystudovala fonetiku a bohemistiku na FF UK. Následovalo doktorandské studium na Radboud University v Nizozemí. Mám více než desetileté zkušenosti ve výuce logopedie a fonetiky na hercké škole, též s kurzy češtiny pro cizince-společně s přednáškami pro budoucí pedagogy v rámci UK. S DS spolupracuji od ledna 2015, od dubna téhož roku jako lektor CE.
Motto: Výuka pro mě není jen předáváním znalostí, je to především výměna energií. Dobrá hodina vás nemůže nikdy vyčerpat, ač ze sebe vydáte ty poslední zbytky energie. Naopak.

Andrea Milanović

I’ve taught Business English, General English and Exam Prep to people of all ages. I completed my CELTA – TEFL certificate course – in Prague and have been working here ever since. I love teaching but I also love learning languages, so I enjoy finding ways to make learning fun for me, and then adapt it to my teaching. When I’m not busy learning or teaching, I like to spend my time discovering Czech Republic, reading or watching ice hockey.

Bc. Edita Neumannová

Vystudovala jsem anglistiku-amerikanistiku na FF UK. Mám zkušenosti s výukou všech věkových kategorií a úrovní, od vyučování dětí ve školce, po semináře pro univerzitní studenty. Hry, filmy, knížky… pokud jde o angličtinu, děti se velmi snadno motivují, stačí je jen přimět mluvit, poslouchat a reagovat na věci, kterým už tak dávají přednost – a nejsou samy