Detail lektora

Karolína Moravcová

, ,

Lektorka Muzikálového studia a sólového zpěvu. Administrace Cambridge kurzů.

Hudbě se věnuje již od útlého věku, byla členkou pěveckého sboru ZUŠ Bajkalská, kde se také věnovala hře na zobcovou flétnu a housle. V roce 2008 začala navštěvovat sólové lekce u Mgr. Michaely Kuttlerové DipABRSM a muzikálový soubor Dolce. V roce 2012 nastoupila na Pražskou konzervatoř – obor populární zpěv.

Od roku 2014 působí v Dětských studií jako lektorka Muzikálové přípravky, Muzikálového herectví B a sólového zpěvu. V letech 2016 – 2020 vedla kurz Tvořivé divadélko v RC U Motýlků a v současné době je zpěvačkou hudební kapely Jerry and the Blonds.

Od roku 2019 má na starosti také administraci našich Cambridge English kurzů

„ Z mé práce se postupem času stal můj největší koníček a to díky tomu, že v kurzech můžu spojit své hlavní zájmy – hudbu, divadlo a pohyb “

Barbora Waschinger Tomková

,

Vedoucí hudebního nastudování, produkce a management Muzikálového studia. Lektorka sólového zpěvu. 

 

Studovala pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy a západočeskou universitu v Plzni obor anglicky jazyk – hudební výchova. Dále získala certifikát Grade 8 singing ABRSM – The Associated Board of the Royal Schools of Music, je certifikovaný muzikoterapeut. Působila jako sólistka pro smíšené i ženské sbory Pedf UK a ZCU. Úspěšně se prezentovala na mnoha pěveckých soutěžích. Během studiích se také angažovala v muzikálových, operních a operetních představeních po ČR. Momentálně se věnuje vlastní koncertní činnosti. Dále působila jako sbormistryně dětských sborů, lektorka hudební školy Yamaha (obecná hudební výchova, zpěv, klavír, zobcová a altová flétna). Momentálně se věnuje studiu Complete Vocal Technique (týdenní kurz v Kodani léto 2019, další víkendové a týdenní kurzy v Praze 2019-2022, roční pěvecký kurz CVT v Praze od září 2019).

V Dětských Studiích je vedoucí hudebního nastudování všech muzikálových kurzů a studovaných muzikálů.

Mgr. Michaela Kuttlerová DipABRSM

,

Vystudovala magisterský program na PedfUK v Praze, obor anglický jazyk – hudební výchova (absolvovala s vyznamenáním v roce 2008). Certifikát Cambridge English Advanced (level C1, hodnocení A) v roce 2009. Certifikát DipABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music) – vocal teaching získala v  roce 2014. Má praxi jako zpěvačka a sbormistr dětského i smíšeného sboru, lektor sólového zpěvu a lektor angličtiny pro jazykové školy a firemní klienty. Aktuálně se intenzivně věnuje studiu Complete Vocal Technique (týdenní kurz v Kodani léto 2018, roční pěvecký kurz ve Vídni 2018/2019, roční pěvecký kurz CVT v Praze od září 2019).

Aktuálně vyučuje: skupinové lekce Cambridge English příprava na FCE, sólový zpěv (Complete Vocal Technique – trainee) a klavír pro začátečníky. Hudební lekce jsou zaměřeny jako příprava na soutěže, konkurzy, přijímací řízení na umělecké školy, příprava na zkoušky ABRSM: Singing, Singing for Musical Theatre, Theory, Piano. Výuka probíhá česky nebo anglicky.

Dětská studia s.r.o. založila spolu s Barborou Waschinger Tomkovou v roce 2013. V rámci společnosti figuruje jako spolumajitelka a jednatelka. Má na starosti studijní program Cambridge English.