Detail lektora

Karolína Moravcová

Lektorka Muzikálového studia.

Martin Bujárek

Lektor a režisér Muzikálového studia.

Barbora Waschinger Tomková

Lektorka sólového zpěvu. Produkce a management Muzikálového studia.

Mgr. Michaela Kuttlerová DipABRSM

,

Vystudovala magisterský program na PedfUK v Praze, obor anglický jazyk – hudební výchova (absolvovala s vyznamenáním v roce 2008). Certifikát Cambridge English Advanced (level C1, hodnocení A) v roce 2009. Certifikát DipABRSM (The Associated Board of the Royal Schools of Music) – vocal teaching získala v  roce 2014. Má praxi jako zpěvačka a sbormistr dětského i smíšeného sboru, lektor sólového zpěvu a lektor angličtiny pro jazykové školy a firemní klienty. Aktuálně se intenzivně věnuje studiu Complete Vocal Technique (týdenní kurz v Kodani léto 2018, roční pěvecký kurz ve Vídni 2018/2019, roční pěvecký kurz CVT v Praze od září 2019).

Aktuálně vyučuje: skupinové lekce Cambridge English příprava na FCE, sólový zpěv (Complete Vocal Technique – trainee) a klavír pro začátečníky. Hudební lekce jsou zaměřeny jako příprava na soutěže, konkurzy, přijímací řízení na umělecké školy, příprava na zkoušky ABRSM: Singing, Singing for Musical Theatre, Theory, Piano. Výuka probíhá česky nebo anglicky.

Dětská studia s.r.o. založila spolu s Barborou Waschinger Tomkovou v roce 2013. V rámci společnosti figuruje jako spolumajitelka a jednatelka. Má na starosti studijní program Cambridge English.

Linda Fikar Stránská

MgA. Linda Fikar Stránská

Vystudovala Divadelní fakultu JAMU, obor Muzikálové herectví a choreografii na HAMU v Praze. Hrála v prvním pražském uvedení muzikálů Jesus Christ Superstar a Evita. Z angažmá v Hudebním divadle Karlín: Zpívání v dešti (Kathy), Hello Dolly! (Minnie), Chicago (Liz), West Side Story (Čára, Consuela, Anitha), Noc na Karlštejně (Alena), Carmen (Dolores) aj. Hostovala např. v Divadle na Vinohradech (Donaha), divadle Kalich (Touha, Jack Rozparovač), divadle Milenium (Starci na chmelu, Cats), Státní opera Praha (Kudykam), Studio Dva (Funny Girl).

Vedle hereckého angažmá působí také jako choreografka. Na pohybových složkách inscenací spolupracovala s divadly Semafor, Divadlo na Vinohradech, činohrou ND Praha, Divadlo J.K.Tyla v Plzni, Divadlo opery a baletu Ústí nad Labem. V minulé sezoně byla autorkou choreografií pro muzikál Freddie v Divadle Radka Brzobohatého. Své autorské taneční projekty uvedla na festivalech Tanec Praha, Česká Taneční platforma, Freedance Ukraine. Její absolvenstské představení“Inside Each Of Us” bylo na festivalu 10Masdanza Grand Canaria oceněno 3.cenou. Jako pedagog hostovala na DAMU(kabinet pohybové výchovy), vedla workshopy taneční interpretace pro Sportovní centrum mládeže ČSTS a je lektorem tanečních kurzů.
Je vdaná, má syny Šimona a Matouše.