Detail kurzu

Muzikálové Studio

Muzikálové studio nabízí komplexní divadelní přípravu jak pro děti s profesionální ambicí, tak pro ty, kteří hledají intenzivní uměleckou zájmovou aktivitu. Toto studio vzniklo původně jako společný projekt našeho hudebního a jazykového studia. V současné době jsou součástí muzikálového studia nejen děti docházející na individuální pěvecké lekce, ale také děti, které se zaměřují více na tanec či herectví. Muzikálové studio má za sebou nastudování muzikálů One Bright Star, Frankie a Já, Hagbanino prokletí, Splň si svůj sen, Šeherezáda, Annie a v současné době připravuje premiéru představení Pravá blondýnka.
Kurz muzikálového herectví zahrnuje hereckou, taneční a pěveckou průpravu. Děti se pod dohledem
zkušených lektorů učí tančit, hrát a zpívat na profesionální úrovni. Během celého roku děti nastudují:

  • hodinové představení, na kterém spoluúčinkují též herci předních pražských muzikálových scén,divadel Hybernia a Broadway.
  • Celoročním projektem kurzu je vždy originální britský či americký muzikál určený dětským hercům.
  • Představení studujeme v anglickém originále či v originálním přebásnění.
  • V průběhu roku děti připraví vánoční koncert a v červnu pak cca 8 představení pro rodiče a žáky základních škol.
  • Pro každé představení používáme profesionální kulisy, osvětlení a ozvučení (mikroporty a mikrofony), kostýmy šité na míru, masky a divadelní líčení. Spolupracujeme s lektory zpěvu, jevištní mluvy, choreografy a dalšími divadelními profesionály.
  • Připravujeme děti ke konkurzům na dětské role v představeních divadel Hybernia a Broadway.
  • Fotodokumentace, audia a videa najdete v sekci fotogalerie.

Muzikálová přípravka rozvíjí dramatické, pohybové, výtvarné a hudební dovednosti dětí najednou. Během lekcí muzikálové přípravky se děti naučí nové básničky a písničky, které budou pohybově doplňovat. Děti pracují během lekcí s metodickou knihou, kde jsou k dispozici jednotlivá témata. Do knihy během hodin děti doplňují a nalepují obrázky. Zároveň se připravují na vánoční a letní vystoupení pro rodiče. Časová dotace kurzu je 45 min. týdně. Kurz je určen dětem ve věku 3-6 let.

Kurz muzikálového herectví B je určitěn dětem 1.-9. tříd základní školy (ve vyjmečných případech předškolákům) Programem kurzu je herecká, pěvecká a taneční průprava pod vedením zkušeného muzikálového profesionála, pro provedení company a sborů ve studovaném muzikálovém představení. Dále pak příprava vlastního vystoupení pro pololetní koncerty. Během roku se děti účastní podzimních a jarních soustředění, vánočního a letního koncertu. Časová dotace kurzu je 60 min týdně. V ceně kurzu je vyzvedávání dětí ze školní družiny přilehlé základní školy a přivedení na kurz.

Náplní kurzu muzikálového herectví A je herecká, pěvecká a taneční příprava pro hlavní a vedlejší role studovaného muzikálového představení. Časová dotace je 120 min týdně, dále se děti účastní podzimních, jarních a letních soustředění. Kurz je určitěn všem dětem do 18 let. V ceně kurzu jsou dále konzultace s hlasovým poradcem.

Stáhnout rozvrh v PDF

Ceník

60 minut muzikálového herectví B, Praha 10, Praha Kunratice a Vrané n. Vltavou

1950 Kč/pololetí

60 minut muzikálového herectví B, Praha Kbely

2150 Kč/pololetí

120 minut muzikálového herectví A, Praha 10

4500 Kč/pololetí

45 minut muzikálové přípravky, Praha Kunratice a Vrané n. Vltavou

1950 Kč/pololetí

45 minut muzikálové přípravky, Praha Kbely

2150 Kč/pololetí

Kontaktujte nás