Detail kurzu

Muzikálové Studio

Muzikálové studio nabízí komplexní divadelní přípravu jak pro děti s profesionální ambicí, tak pro ty, kteří hledají intenzivní uměleckou zájmovou aktivitu. Toto studio vzniklo původně jako společný projekt našeho hudebního a jazykového studia. V současné době jsou součástí muzikálového studia nejen děti docházející na individuální pěvecké lekce, ale také děti, které se zaměřují více na tanec či herectví. Muzikálové studio má za sebou nastudování muzikálů One Bright Star, Frankie a Já, Hagbanino prokletí, Splň si svůj sen, Šeherezáda, Annie, Pravá blondýnka, Malá mořská víla, Madagaskar. Ve školním roce 2021/2022 připravujeme premiéru muzikálu Madagaskar, obnovenou muzikálu Malá mořská víla, obnovenou muzikálu Splň si svůj sen a obnovenou premiéru muzikálu Hagbanino prokletí.

Kurz muzikálového herectví zahrnuje hereckou, taneční a pěveckou průpravu. Děti se pod dohledem
zkušených lektorů učí tančit, hrát a zpívat na profesionální úrovni. Během celého roku děti nastudují hodinové představení – junior verze některého z britských či amerických muzikálů. Představení studujeme vždy v našem originálním českém překladu a přebásnění. Děti vystoupí na vánočním koncertě s úryvkem z připravovaného díla a v červnu je pak čeká cca 6 představení celého muzikálu pro rodiče a děti ze základních škol. V představeních používáme profesionální kulisy, osvětlení a ozvučení, kostýmy šité na míru, masky a divadelní líčení. Spolupracujeme s lektory zpěvu, jevištní mluvy, choreografy a dalšími divadelními profesionály.

Děti připravujeme též ke konkurzům na dětské role do profesionálních muzikálových divadel v Praze a Plzni.

Veškerou fotodokumentaci, audia a videa najdete v sekci Fotogalerie.

Muzikálová přípravka rozvíjí dramatické, pohybové, výtvarné a hudební dovednosti dětí najednou. Během lekcí muzikálové přípravky se děti naučí nové básničky a písničky, které budou pohybově doplňovat. Děti pracují během lekcí s metodickou knihou, kde jsou k dispozici jednotlivá témata. Do knihy během hodin děti doplňují a nalepují obrázky. Zároveň se připravují na vánoční a letní vystoupení pro rodiče. Časová dotace kurzu je 45 min. týdně. Kurz je určen dětem ve věku 3-6 let.

Kurz muzikálového herectví B je určen dětem 1.-9. třídy základní školy. Programem kurzu je herecká, pěvecká a taneční průprava pod vedením zkušeného muzikálového profesionála, pro provedení company a sborů ve studovaném muzikálovém představení. Dále pak příprava vlastního vystoupení pro pololetní koncerty. Během roku se děti účastní podzimních a jarních soustředění, vánočního a letního koncertu. Časová dotace kurzu je 60 min týdně. V ceně kurzu je vyzvedávání dětí ze školní družiny přilehlé základní školy a přivedení na kurz (platí pro ZŠ Kunratice Praha 4, ZŠ Albrechtická Praha 9 a ZŠ Vinoř).

Náplní kurzu muzikálového herectví A je herecká, pěvecká a taneční příprava pro hlavní a vedlejší role studovaného muzikálového představení. Časová dotace je 120 min týdně, dále se děti účastní podzimních, jarních a letních soustředění. Kurz je určitěn všem dětem do 18 let. V ceně kurzu jsou dále konzultace s hlasovým poradcem.

Aktuální rozvrh našich kurzů nalezete v našem klientském systému Auksys ZDE.

Ceník

60 minut muzikálového herectví B Praha Kbely úterý 14:30 - 15:30

2150 Kč/pololetí

60 minut muzikálového herectví B Praha Vinoř středa 14:30 - 15:30

1950 Kč/pololetí

60 minut muzikálového herectví B Kunratice pondělí 14:30 - 15:30

1950 Kč/pololetí

180 minut muzikálového herectví A1 Praha 10 pátek 15:30 - 17:30

4850 Kč/pololetí

120 minut muzikálového herectví A2 Praha 10 středa 15:30 - 17:30

4500 Kč/pololetí

45 minut muzikálové přípravky Praha Vinoř středa 15:40 - 16:25

1950 Kč/pololetí

45 minut muzikálové přípravky Kunratice pondělí 15:40 - 16:25

1950 Kč/pololetí

Kontaktujte nás