Detail kurzu

Hudební Studio

Dětská Studia nabízí individuální výuku zpěvu pro děti a mládež od 3 let věku (září – červen), v letních měsících pak Letní hudební kurzy ve formě příměstských táborů. Děti se věnují komplexní hudební přípravě – rozvoj intonačních a rytmických dovedností, sluchová analýza, hudební nauka propojená do muzikantské praxe. Klíčovou náplní je práce na individuálním hlasovém projevu.

Zpěv je naší doménou, ale vyučujeme též hru na nástroj (klavír, flétna, kytara).

Součástí výuky sólových lekcí je příprava na prestižní mezinárodní hudební certifikáty ABRSM. Nejedná se zde ovšem jen o zkoušku, ale o celý studijní systém postavený čtyřmi nejvýznamnějšími britskými hudebními vysokými školami a konzervatořemi. Tento systém je uceleně zpracovaný komplex rozvoje hudebních schopností a dovedností žáka od začátečníků až po zkoušky, jejichž absolvování opravňuje k používání titulu ekvivalentní absolutoriu konzervatoře ve Velké Británii (DipABRSM). ABRSM zkoušky jsou vysoce uznávanou hudební kvalifikací po celém světě. Pro své studenty zabezpečujeme studijní materiály, profesionální přípravu a organizační zajištění účasti na ABRSM zkouškách.

Naše studio se pravidelně se svými studenty účastní hudebních soutěží v rámci celé České republiky a zajišťuje možnost četných koncertních vystoupení pro žáky na všech úrovních. Na přání pro naše studenty zajistíme též natočení vlastního CD.

Při volné kapacitě přijímáme k individuálnímu studiu též dospělé studenty.

Pro rodiče:

Výuka probíhá převážně individuálně, po dohodě je též možnost dvojic či malých skupin. V případě zájmu nás kontaktujte nabídneme vám lektora a domluvíme rozvrh.

Ceník

Časová dotace 30 minut

250 Kč

Časová dotace 45 minut

370 Kč

Časová dotace 60 minut

500 Kč

Časová dotace 90 minut

750 Kč

Kontaktujte nás