Detail aktuality

Příměstské tábory 2021 Zápis otevřen

03 Úno

Od 3.2.2021 otevíráme zápis do našich příměstských táborů na léto 2021. Více informací a přihlášky naleznete v naší sekci Příměstské tábory zde.

Číst více

Výuka Cambridge English kurzů od 4. 1. 2021

31 Pro

Vzhledem k aktuálnímu špatnému vývoji epidemiologické situace pokračuje výuka všech skupin v distanční formě synchronní (Zoom, Skype), asynchronní (Seesaw) či kombinaci obojího. Klienti budou informováni e-mailem.

Číst více

Přechod do distanční formy výuky v období 9.10. – 25.10.2020 na základě krizového opatření vlády ze dne 8.10.2020

09 Říj

Na základě krizového opatření vlády ze dne 8.10.2020, které se týká omezení volnočasových aktivit, přechází pro dané období 9.10.-25.10.2020 veškerá naše výuka v souladu s našimi smluvními podmínkami do distančního režimu. Výuka bude realizována formou synchronní (Skype, Zoom), asynchronní (Seesaw) či kombinací obou forem. Všichni klienti budou informováni e-mailem.

Číst více

Přihlašování do kurzů pro školní rok 2020/2021

07 Čvn

Registrace do všech našich kurzů pro nadcházející školní rok 2020/2021 se otevírá ve středu 10. 6. 2020.

Číst více

Obonovení kurzů Muzikálového herectví A+B a kurzů Muzikálové přípravky

18 Kvě

Vážení rodiče, v týdnu od 18.5. plně obnovujeme chod lekcí kurzů: Muzikálové herectví A+B a Muzikálové přípravky. Časy a místa zůstávají stejné pro všechny kurzy Muzikálové přípravky a Muzikálového herectví B. Kurzy Muzikálového herectví A1+A2 budou o změně času či místa informováni emailem. Těšíme se na vás na živo! Tým Dětských Studií.

Číst více

Přechod skupinových AJ kurzů do on-line režimu

18 Bře

Vážení klienti, od pondělí 16.3. převádíme postupně všechny naše skupinové kurzy Cambridge English pro děti a mládež do on-line režimu. Vyčkejte prosím na e-mail s detailními informacemi. Našli jsme velmi pěknou a uživatelsky přátelskou platformu, kde budeme přidávat video lekce a interaktivní pracovní listy, které plně nahradí práci ve standardní školní výuce. Těšíme se na on-line viděnou!

Číst více

On-line výuka

13 Bře

Vážení rodiče a milí studenti, on-line individuální lekce jazykové i hudební lze domluvit s Vaším lektorem již nyní. Aktuálně zvažujeme možnosti a testujeme nástroje pro možný částečný přechod taktéž Cambridge English skupinové výuky do on-line režimu po dobu uzavření škol. Jakmile budeme spokojeni s nalezeným řešením, budeme Vás informovat e-mailem.

Číst více

VYJÁDŘENÍ K VLÁDOU VYHLÁŠENÝM OPATŘENÍM ZE DNE 10.3.2020

10 Bře

Vážení studenti a rodiče, vzhledem k nařízením vydaným vládou dnes dopoledne se počínaje zítřkem (středa 11.3.2020) ruší naše veškerá skupinová výuka. Individuální lekce budou probíhat po dohodě mezi studentem a lektorem. Děkujeme za pochopení.

Číst více

VYJÁDŘENÍ KE STÁVCE UČITELŮ DNE 6.11.2019

05 Lis

Vážení klienti, milí studenti, chápeme důvody, které vedou kolegy ze státní sféry k zítřejší stávce. Naše veškerá výuka zůstává nepřerušena, s výjimkou kurzů Cambridge English na ZŠ Karla Čapka. Na této škole bude stávka kompletní, nebude v provozu školní družina. Proto se nám jeví fér odvolat odpolední výuku, které se účastní primárně družinové děti, aby studenti, jejichž rodiče nemají možnost

Číst více